Biustonosz FC/S Prototyp Nr 21
- Fullcup czyli tzw. pełna miska, lekko usztywniany stanik na bazie kroju S
- Posiada wkładki do korekty asymetrii
Produkt pełnowartościowy. Jedynie nie wszedł do produkcji.
Podoba Ci się efekt jaki dają staniki usztywniane ale nie do końca pewnie czujesz się mając tak dużo biustu odsłoniętego bo Twoje niesforne piersi lubią czasem uciekać górą ?
To ten krój stanika powinien być odpowiedni dla Ciebie.
Jest to usztywniany miękką pianką stanik o kroju S z wyższym mostkiem idealny do średnio głębokich dekoltów, z wyjmowanymi wkładkami typu ''push-up" do korekty asymetrii czyli posiada wszystkie tak lubiane przez Klientki walory a ponadto dzięki specjalnie wyprofilowanej koronce na górnej części miseczki przytrzymuje jeszcze lepiej biust w miejscu.
Nawet jeśli Podczas użytkowania Twój biust spróbuje "uciec" górą, miękka koronka przytrzyma go w miseczkach ;)
Dzięki zastosowaniu specjalnego, opalizującego koloru beżu stanik sprawia wrażenie jakby był wykonany z cienkiej koronki . Kolor ten doskonale zgrywa się z większością karnacji
Wnętrze misek pokryte bawełną .
Ramiączka regulowane w całości.
Szerokość ramiączek, fiszbin i haftek dostosowana do rozmiarów stanika.
Zbiera biust do środka tak, by nie wychodził poza obrys ciała.